Al jaren organiseert mijn collega Siska Caneel vanuit haar onderneming de Wereldlichtjesdag voor Arnhem en omstreken.
Wereldlichtjesdag vindt elk jaar plaats op de tweede zondag van december. Wereldwijd komen mensen bij elkaar om overleden en stilgeboren kinderen te herdenken en steken zij om 19.00 uur een kaarsje aan.
Zo ontstaat een golf van lichtjes die over de wereld gaat, omdat we al die lieverds nooit vergeten en nog zo dichtbij voelen.
Dit jaar organiseert Siska de Wereldlichtjesdag voor het laatst en nemen wij de organisatie van haar over. Om het voortbestaan van dit waardevolle jaarlijkse gedenkmoment in onze regio meer zeker te stellen, besloten we samen een stichting op te richten.
Samen met Siska, Fenneke Visscher en Esther Oldenziel heb ik ook zitting genomen in het bestuur. Inmiddels hebben we al mooie plannen gemaakt voor de Wereldlichtjesdag van dit jaar, die plaatsvindt op zondag 8 december om 18.30 uur in de ceremonieruimte van Moscowa in Arnhem. In de komende tijd zullen we hier meer over delen. Houd ook onze website in de gaten: wereldlichtjesdagarnhem.nl
Wil je onze stichting en daarmee de organisatie van Wereldlichtjesdag voor Arnhem en omstreken ondersteunen? Daar zijn we heel erg blij mee, omdat we volledig afhankelijk zijn van sponsoren.
We horen graag van je!