Het zijn de kleine dingen die het doen

Als je veel verdriet hebt en rust wilt in een hele moeilijke tijd, bel dan Tumulus, dan weet je dat je kunt loslaten en degene waar je zoveel van houdt, een prachtig persoonlijk en liefdevol afscheid krijgt. Nadat mijn lieve mama ernstig ziek werd en we wisten dat ze niet meer beter zou worden, maakten wij kennis met Stefan (en later ook met Loes) van Tumulus.

Vanaf het eerste moment voelde ik dat het goed zou komen

Stefan, wat ben je een fijne oprechte persoonlijkheid en wat doe je je werk fantastisch! Je straalt rust uit, toont interesse in mama en ons en hebt aandacht voor de kinderen. Je toont veel respect voor de overledene en familie, bent nooit op de voorgrond maar staat er wanneer we je nodig hebben. Bij onzekerheid geef je net even dat steuntje in de rug voor genoeg zelfvertrouwen. Je kunt goed luisteren, je communicatie is warm en je hebt oog voor details waardoor het afscheid heel persoonlijk werd.

Het zijn de kleine dingen die het doen en daarmee maakt Tumulus het verschil.

Debby Plante nam afscheid van haar moeder op 17 januari 2024, Voorst/Borne

Google reviews

(5/5)

Waar je ook woont, wij staan dag en nacht voor je klaar

Bel 026 – 32 58 440

Algemeen

Bel 0575 – 234 235

Regio Zutphen

Stuur een bericht

Whatsapp

Stuur een email

info@tumulus.nl

Tumulus uitvaart is gevestigd in Huissen, Arnhem en Zutphen.

Ons werkgebied strekt zich uit tot heel Oost-Nederland. Uiteraard kun je ook van onze diensten gebruikmaken als je buiten de regio woont, of wanneer de uitvaart buiten de regio plaatsvindt. Klik hier voor meer informatie.

Bezoekadres Tumulus uitvaart en
Rouwhuiskamer Huissen

Weverstraat 5
6851 AC Huissen
Routebeschrijving
Parkeren

Adres opslaan

Wil je ons aan je adresboek toevoegen?
Klik dan hier

Gegevens op je mobiel

Scan deze code voor om onze contactgegevens te openen:

Tumulus vcard

Google reviews

(5/5)